O NAS

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? 

O NAS

Nasza pierwsza działalność związana ze sportem została założona w 2010 roku. Zaczynaliśmy od sprzedaży produktów sportowych. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność. Dzisiaj naszą główną usługą jest pielęgnacja muraw sportowych. Naszymi klientami są kluby sportowe, stowarzyszenia, gminy, ośrodki sportu i rekreacji a także właściciele pól golfowych oraz boisk do gry w polo.
 
Od 2022 roku współpracujemy z firmą Prograss Polska, która zaopatruje w produkty do pielęgnacji muraw sportowych 80% obiektów sportowych w Polsce. Dzięki tej współpracy posiedliśmy niezbędną wiedzę, aby w pełni sprostać zadaniom, które stawia przed nami pielęgnacja muraw sportowych. Pracujemy na produktach największych marek, tj. Redexim, Vredo, Kioti, itp. Dzięki tym produktom jesteśmy pewni jakości wykonywanych usług i ich wydajności.
 
Nasz zespół tworzą osoby, które od najmłodszych lat maja styczność ze sportem w różnych jej aspektach. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy profesjonalnie podchodzą do swoich zadań ale też ludźmi którzy chcą i potrafią nawiązywać długotrwałe relacje.

Nasze maszyny i urządzenia

CIĄGNIK Kioti DK6020C 57.7KM

Ciągniki doskonale nadaje się do pracy z maszynami komunalnymi do utrzymania terenów sportowych i rekreacyjnych oraz zieleni miejskiej. 

Ciągnik wyposażony jest w mocny, chłodzony cieczą 3-cylindrowy
silnik diesla o niskim poziomie hałasu i drgań.

AERATOR Verti-Drain 2519

Verti-Drain o szerokości roboczej pracy 195 cm przeprowadza zabieg aeracji do głębokości 250mm zarówno przy zastosowaniu szpil pełnych
jak i pustych szpil do aeracji drążonej na wszystkich rodzajach gleby.

AERATOR Verti-QUAKE 2516

Verti-Quake to aerator z nożami obrotowymi do spulchniania gleby. Noże nacinają podłoże i wywołują rodzaj fali uderzeniowej, która rozkrusza zbitą glebę. Pracuje do głębokości 254 mm. 

WERTYKULATOR TRILO VCU 200

Urządzenie pomocne w kontrolowaniu filcu na boiskach sportowych, polach golfowych oraz terenach zielonych. 

Trilo VCU 200 Skaryfikator aktywny doskonale usuwa filc i w konsekwencji przyczynia się do lepszej cyrkulacji wody i powietrza w glebie, lepszego przyswajania nawozów, rozkrzewiania się murawy oraz redukuje konieczność stosowania chemikaliów poprzez odpowiednią pielęgnację mechaniczną.

SIEWNIK Vredo compact DZ 180

Siewniki Vredo serii Compact pracują wg następującego schematu: Specjalne ustawienie talerzy tnących w kształcie litery V nacinają glebę do głębokości 0,5-2,5 cm. Ta metoda dosiewu nie zakłóca struktury gleby ani też życia mikrobiologicznego. W nacięcie wpada nasiono, które pozostaje w kontakcie z glebą, powietrzem i światłem słonecznym.

Dzięki wałowaniu tylną rolką otwór zostaje zamknięty i nasiono jest chronione przed wiatrem, mocnym słońcem oraz ptactwem i ma optymalne warunki do wykiełkowania – dlatego też z zasianej partii ok. 90-95% nasion kiełkuje. Urządzenie pozwala to na optymalne wykorzystanie drogich nasion trawy oraz uzyskanie gęstej murawy bez chwastów.

PIASKARKA DYSKOWA Rink DS1200

Rink DS1200 ma wewnętrzny przenośnik taśmowy, który przenosi mokry lub suchy materiał do tylnej części leja. Talerze rozrzucają materiał do 12m. Automatyczna tylna klapa otwiera się i zamyka, aby zapobiec upuszczeniu materiału.

Multi Sport 180

Wielofunkcyjne narzędzie  oferuje wiele funkcji w jednym urządzeniu. Zdolność do rozcinania, grabienia, wałkowania lub szczotkowania na różne głębokości jest nieoceniona w przypadku nawierzchni piłkarskich. 

Zamiatarka Intermac ST180C

Fabrycznie nowa zamiatarka trawnikowa do stosowania na wszystkich właściwie powierzchniach z trawą. Wał szczotki wyposażony jest w 4 listwy zmiatające, które mogą być dokładnie dopasowane do konkretnych celów.

Konstrukcja zamiatarki umożliwia powstanie silnego prądu powietrza, który przenosi zebrany materiał do pojemnika. Dźwignia umożliwia łatwe opróżnienie pojemnika. Jego tylna połowa unosi się i pojemnik (900 l) zostaje opróżniony.

REDEXIM SPEEDBRUSH

Speed-Brush to urządzenie wczesujące mocowane na zaczep transportowy zbudowane z dwóch szczotek, które obracają się w stronę przeciwną do kierunku jazdy. Piasek jest efektywnie wczesywany w murawę lub do otworów po aeracji. Szczotki mogą być ustawione pod skosem w stosunku do kierunku jazdy co eliminuje zbieranie się piasku przy obu krawędziach.

OPRYSKIWACZ POLOWY 300l

Zbiornik 300 litrów wykonany z Polietylenu LLD-PE z powiększonym wskaźnikiem poziomu cieczy Szerokość belki polowej 10 m z regulacją wysokości za pomocą wciągarki ręcznej, rozkładana ręcznie.

Pompa 120l/min zapewniająca odpowiednią wydajność, komora powietrznika eliminuje pulsację cieczy. Mieszadło hydrauliczne inżektorowe zapewnia utrzymanie jednakowego stężenia cieczy roboczej.

Dragmat 180x240cm

Włóka (Drag Mata) siatkowa wykonana ze stali ocynkowanej, solidne wykonaniegwarantuje użyteczność na lata.

Dragmat 180x240cm. Mata do piaskowania 180×240 cm.

Rozsiewacz do nawozu AccuPro 2000

Rozsiewacz jest przeznaczony na duże powierzchnie i do intensywnej eksploatacji – wykonany ze stali galwanizowanej jest wytrzymały i odporny na rdzę.

  • Zabezpieczony przed korozją
  • Oferuje dużo możliwości ustawień
  • Duży zbiornik 42L/22 kg
  • Szerokość siewu 2-6 metrów
  • Może być używany do siewu nasion i nawozów

Quake Meter - penetrometer

Quake Meter to penetrometr, który jest doskonałym instrumentem naukowym do pomiaru zwartości Ziemi. Miernik Quake może być używany na głębokości do 600 mm, a dzięki wysokiej jakości konstrukcji ze stali nierdzewnej i aluminium jest niezwykle niezawodny i dokładny. Funkcja hydrauliczna zapewnia stabilny i precyzyjny wynik w każdych okolicznościach.

Urządzenie do wycinania profilu glebowego

Urządzenie z ocynkowanej stali pozwalające wyciąć profil glebowy. Jedną z płytek można łatwo usunąć, co pozwala uzyskać przejrzysty profil podłoża.


Szerokość: 100 mm, głębokość: 200 mm.

BIURO

ul. Kaczawska 28 
59-220 Legnica

SKontaktuj się z nami

Telefon: +48 668 187 780
Email: biuro@turf-pro.pl