WSPÓŁPRACA

Nasi partnerzy

ProGrass

Firma ProGrass Polska powstała w 2007 roku. Początkowo działalność naszej firmy koncentrowała się głównie na imporcie i sprzedaży produktów i urządzeń do pielęgnacji murawy, w szczególności sportowej (boiska, pola golfowe) takich producentów światowej klasy jak Allett, ICL, Culterra, Redexim, Trilo. Rosnące zapotrzebowanie na rynku na dodatkowy osprzęt oraz ciągniki kompaktowe spowodowało, że oferta naszej firma została w ostatnich latach znacznie rozszerzona. 

Oprócz podstawowej oferty sprzętu do pielęgnacji murawy dostarczamy również szeroką gamę maszyn i urządzeń do utrzymywania dróg i terenów przy drogach, terenów użyteczności publicznej oraz zieleni miejskiej.

Kioti

Marka Kioti jest własnością Daedong Industrial, która posiada własną fabrykę    w Daegu. Fabryka posiada linie montażowe ciągników, kombajnów i sadzarek do ryżu, linię malowania proszkowego oraz magazyn części do automatyki. Ponadto, jako linie do obróbki części, znajduje się tutaj automatyczna linia montażowa silników wielocylindrowych i podzespołów do nich.

Daedong Industrial stale rozwija i ulepsza technologie, poprawia jakość produktów i linii produkcyjnych, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów w zakresie jakości w kraju i za granicą.

Redexim

Filozofia Redexim to ciągły rozwój. Jest to widoczne w jakości i funkcjonalności wszystkiego, co firma produkuje. Rozwój innowacyjnego, znanego na całym świecie aeratora Verti-Drain® w 1980 r. zmienił technikę i proces napowietrzania gleby na całym świecie, sprawiając, że aerator Verti-Drain® jest „niezbędnym narzędziem” dla ogrodników, pracowników ogrodniczych, wykonawców i architektów krajobrazu i ogrodników w ich walce o pomoc i poprawę wzrostu murawy, nawet w trudnych warunkach

Z biegiem lat do innowacyjnego Verti-Drain® dołączyła pełna gama innych wiodących na rynku maszyn, takich jak siewniki, posypywarki, sprzęt do renowacji oraz szeroka gama maszyn do pielęgnacji naturalnej i sztucznej murawy. Dzięki ciągłemu kontaktowi z globalnymi klientami, firma w pełni rozumie ich wymagania, specyficzne warunki pracy i pragnienia. Oprócz doskonałego stosunku jakości do ceny umożliwia to znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

Vredo

Firma Vredo mająca swoje korzenie już w roku 1947 została założona przez Pana B de Vree. Jak syn rolnika zaczął od zbadania potrzeb innych gospodarzy. Pozwoliło mu to na stworzenie maszyn na tyle zaawansowanych technologicznie, że są obecnie sprzedawane na całym świecie. Marka Vredo od samego początku skupia się na segmencie zielonkowym. 

Dzięki temu są specjalistami jeżeli chodzi o podsiew traw siewnikiem Vredo. W ofercie producenta znajdziemy również aplikatory doglebowe i samojezdne wozy asenizacyjne.

Allett

Allet to rodzinna brytyjska firma, która od prawie 50 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji precyzyjnych jednocylindrowych prowadzonych kosiarek. Dzięki tym osiągnięciom technologicznym firma pomaga w utrzymaniu lepszych i trwalszych trawiastych nawierzchni sportowych oraz piękniejszych i doskonalszych trawników ozdobnych.

Maredo

Filozofia Maredo jest oparta na koncepcji stworzenia osprzętu, który pomoże greenkkeeperom w codziennej pielęgnacji murawy i może być zamontowany na zaczepie każdej kosiarki greenowej trzyelementowej dostępnej na rynku. Oferta firmy Maredo jest bardzo szeroka, począwszy od kaset do koszenia wertykalnego, poprzez kasety do wertykulacji, szczotkowania i zbierania, płytkiego napowietrzania po kasety do precyzyjnego dosiewu. 

Unikalność Maredo polega na tym, że firmą projektuje i konstruuje swoje produkty w oparciu o potrzeby i doświadczenia praktyczne rynku golfowego.

Trilo

Gruntowne usuwanie śmieci, uschłych liści, skoszonej trawy ze skarp, boisk sportowych, stadionów, parków, terenów rekreacyjnych i fairwayów na polach golfowych zwykle traktowane jest jako pracochłonna czynność. Dzięki szerokiej gamie urządzeń firmy Trilo prace porządkowe przeprowadzane są szybko i efektywnie.

Jacobsen

Od ponad wieku kosiarki Jacobsen cieszą się zaufaniem na całym świecie, ponieważ zapewniają niezrównaną precyzję i niezawodność.

BIURO

ul. Kaczawska 28 
59-220 Legnica

SKontaktuj się z nami

Telefon: +48 668 187 780
Email: biuro@turf-pro.pl